Tvorba webových stránek, e-shopu

Kvalitní webové stránky by měla mít každá podnikající fyzická nebo právnická osoba. Kvalitní stránky s kvalitním obsahem jsou základem úspěchu v 21. století. Mimo fotografování se také zabývám tvorbou webových stránek. Po nutné předchozí komunikaci zajistím internetovou doménu, hosting a dle požadavků vytvořím webové stránky, včetně administrátorského rozhraní pro jejich snadnou správu. Webové stránky stavím na úspěšném redakčním systému wordpress a e-shop na úspěšném systému Prestashop.

reference zde:

Webové stránky

otaznik

Další webové stránky mohou být Vaše!

Webové stránky Farmy Evženov

Farma-Evženov

Přejít na stránky

Webové stránky Mateřské školy Zlonice

MŠ Zlonice

Přejít na stránky

Webové stránky Mateřské školy Pozdeň

Matersk_skola_pozden

Přejít na stránky

Diskuzní fórum RemixOS.cz

RemixOS.cz

Přejít na stránky

Webové stránky výrobce nábytku na míru

web03

Přejít na stránky

Webové stránky výrobce psích bud

web02

Přejít na stránky

E-shop chovatelských potřeb

shop

Přejít na stránky

Ceník:

 • Balíček MINI – zřízení internetové domény a hostingu na jméno autora na dobu 1 rok, tvorba webu dle požadavků a instalace do 5 pluginů. Cena 3.000,- Kč. Tento balíček vyžaduje nutnost každý rok uhradit autorovi částku 1.500,- Kč, kdy autor webu se zavazuje k prodloužení funkčnosti webové aplikace minimálně o další rok. Poplatek 1.500,- Kč je nutno uhradit autorovi minimálně dva měsíce před koncem služby. Pokud by nedošlo ze strany zákazníka k uhrazení poplatku za prodloužení, přechází web po doběhnutí zaplacené služby do vlastnictví autora.

 • Vhodné pro prezentaci vlastní tvorby.

 • Balíček OPTIMUM – zřízení internetové domény a hostingu na jméno autora na dobu 2 roky, dále tvorba webu dle požadavků a instalace do 10 pluginů. Cena 4.000,- Kč. Tento balíček vyžaduje nutnost každý rok uhradit autorovi částku 1.000,- Kč, kdy autor webu se zavazuje k prodloužení funkčnosti webové aplikace minimálně o další rok. Poplatek 1.000,- Kč je nutno uhradit autorovi minimálně dva měsíce před koncem služby. Pokud by nedošlo ze strany zákazníka k uhrazení poplatku za prodloužení, přechází web po doběhnutí zaplacené služby do vlastnictví autora.

 • Dobrá volba, na dva roky bez starostí…

 • Balíček MAXI – zřízení internetové domény a hostingu na jméno zákazníka na dobu 2 roky, dále tvorba webu dle požadavků a instalace pluginů. Cena 6.000,- Kč. V případě tohoto balíčku si zákazník provádí úhradu prodloužení služeb sám. Zaškolení a případná drobná výpomoc v době dobíhání služeb je zahrnuto v ceně.

 • Ideální volba, od počátku jste vlastníkem webu jen Vy!

 • Diskuzní fórum – zřízení internetové domény a hostingu na jméno zákazníka na dobu 1 rok, instalace volných nebo placených vzhledů, základní zaškolení, vložení několika zkušebních příspěvků. Cena 4.000,- Kč. Zákazník si provádí administraci fóra a úhradu prodloužení služeb sám. Je možné se individuálně domluvit na prodloužení služby autorem. V případě tvorby webových stránek + diskuzního fóra, výrazná sleva!

 • Zajímavé řešení pro diskuze k webovým stránkám.

 • ESHOP – zřízení internetové domény a hostingu na jméno zákazníka na dobu 1 rok, instalace volných nebo placených vzhledů, základní zaškolení, vložení několika zkušebních předmětů ke koupi. Cena 4.000,- Kč. Zákazník si provádí plnění e-shopu zbožím a úhradu prodloužení služeb sám. Je možné se individuálně domluvit na prodloužení služby autorem.

 • Zajímavá volba pro malé podnikatele. Pozor, náročnější na obsluhu!

  Doba tvorby webových stránek je obvykle 14-30 dní v závislosti na náročnosti a požadavcích zákazníka.

  Tvorba virtuální prohlídky pro Vaše webové stránky

  Na co je virtuální prohlídka? Důvod je jednoduchý – kdokoli se prostřednictvím internetu podívá na Vaše prostory. Fotografie jsou fajn, ale co si prohlédnout okolí téměř jako doopravdy?

  vp

  reference ZDE

  Ceník:

 • Virtuální prohlídka – zahrnuje příjezd na místo do 50 km v ceně (nad 50 km dle předchozí dohody), fotografické zadokumentování místa, tvorbu webové aplikace virtuální prohlídky a v případě dodání potřebných údajů i zakomponování do současného webu. Cena činí 3.000,- Kč. V případě, že bude zákazník žádat tvorbu webu i virtuální prohlídky, cena virtuální prohlídky činí 2.000,- Kč.

 • Tuto volbu doporučuji. Být viděn je základ úspěšného podnikání…


  Doba tvorby jedné virtuální prohlídky je cca 7 dní.