Mnohdy se lidé ptají, co si mají vzít s sebou…


Pro co nejdokonalejší zachycení Vás a Vaší rodiny udělám maximum. Tady nabízím navíc pár rad pro Vás, které můžete využít pro větší pohodu při focení a krásnější fotografie:

DSC_2025

Tak jak tedy?

1. Volbu konkrétního stylu oblečení nechám samozřejmě na Vás. Oblečení by mělo odpovídat tématu a záměru Vašich fotografií (společenské, volnočasové,…). Výběr oblečení nepodceňujte. Podle toho, jak se budete cítit, budete na fotografiích i vypadat.

2. Vybírejte takové oblečení, které Vám sluší, ve kterém se cítíte pohodlně a sebevědomě. Doporučuji přinést si s sebou více oblečení, ideálně v různých barvách i stylech. Jednodušší barvy na fotografiích vypadají lépe. Pokud se fotíte jako rodina, je dobré oblečení barevně sladit (světlé, tmavé). Dětem přineste oblíbené hračky.

3. Vaše děti jsou přirozeně krásné a výsledná fotografie závisí proto ve velké míře na náladě dítěte. Nezapomeňte proto, že nevyspalé nebo nemocné dítě je většinou mrzuté, nepokojné a je těžší jej opravdu hezky zachytit. Pokuste se proto přivést Vaše děti dobře naladěné a odpočinuté.

4. Pokuste se omezit veškerý strach, který by děti mohly z fotografování nebo cizího prostředí mít. Dítě by focení mělo jako návštěvu i vnímat – bude zde stejně jako u jiných návštěv středem pozornosti, všichni ho budou chválit a obdivovat a zažije spousty legrace.

5. Je zbytečné být nervózní. Žádný učený z nebe nespadl a ani supermodelky se napoprvé nepostavily před objektiv a „nevystřihly“ překrásný úsměv, jaký denně vídáme na obalech módních časopisů.

A to nejdůležitější na závěr:

UŽIJTE SI TO! Těšte na chvíle jenom pro Vás a Vaše děti se budou těšit s Vámi. Čekají Vás okamžiky sdílené radosti, výjimečné momenty Vašeho života, které budou zachyceny pro Vás, babičky, dědečky,..

Těším se na Vaši návštěvu.
Dana Dvořáková

Prohlédněte si prosím mé fotogalerie.

Do přehledu fotogalerií přejdete kliknutím na následující odkaz.