Nabízím fotografování

 • svateb, večírků a maturitních plesů, ale i jiných akcí – reference ZDE a ZDE
 • portrétních fotografiích (v ateliéru, exteriéru) – reference ZDE
 • a mnoho dalšího. Pro více informací mě prosím neváhejte kontaktovat
 • Fotografie svateb, večírků a jiných událostí předávám upravené na CD (DVD) nosiči, a to z důvodu velkého množství dat. Na datovém médiu se poté nacházejí fotografie ve vysokém rozlišení (vhodné pro velkoformátový tisk), nízkém rozlišení (vhodné pro web – Facebook, email, apod.), fotografie barevné, černobílé a fotografie kreativní neboli fotografie s upravenou tonalitou barev. Dojezd nad 50 km z místa bydliště fotografa je zpoplatněn dle dohody. Portrétní fotografie předávám klientovi zasláním odkazu ke stažení. Po domluvě možno taktéž předat na CD (DVD) nosiči.

  Ceník:

  Svatby, večírky, akce

  Balíček MINI – fotografování pouze svatebního obřadu (v případě společenské události, fotografování hlavní akce). Doba trvání cca 2 hodiny. Orientační počet fotografií 100 až 200 ks. Cena 2.500,- Kč.

  Nezdá se Vám to málo pro Váš „velký“ den? Pokud mohu radit, využijte některý z dalších balíčků… 🙂


  DSC_5795

  Balíček OPTIMUM – fotografování příjezdu na místo, obřad a společné fotografie po obřadu. Součástí balíčku je také první společný oběd. Zda budou společné fotografie před obědem nebo po něm, záleží na klientovi. Doba trvání do 5 hodin. Orientační počet fotografií 300 až 500 ks + 10 až 15 ks upravených do kreativních filtrů. Cena 3.500,- Kč.

  Doporučuji zvolit tento balíček s balíčkem START.


  DSC_7106

  Balíček MAXI – stejné podmínky jako u varianty OPTIMUM, ale balíček zahrnuje večerní veselí, hostinu. Doba trvání do 8 hodin. Orientační počet fotografií 500 až 700 ks + 20 až 25 ks upravených do kreativních filtrů. Cena 4.500,- Kč.

  Nejideálnější volba pro zachycení celého Vašeho „velkého“ dne.


  Za dohodnutý příplatek možno i déle…


  DSC_7007

  Balíčky možno kombinovat s balíčkem START, který zahrnuje focení oblékání a líčení, tedy přípravy nevěsty a ženicha na jejich výjimečný den. Orientační počet fotografií 50 až 100 ks. Cena v tomto případě je 500,- Kč.

  Věřte, že mohou vzniknout velmi zajímavé fotografie… 🙂


  DSC_5539

  Portréty
  DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!!!

  Varianta v interiérutato varianta je vhodná především v zimních měsících. Jedna návštěva v tomto případě trvá cca 60 minut. Můžete si vybrat z:

 • 1) 10 retušovaných fotografií za částku 600,- Kč.
 • 2) 20 až 25 retušovaných fotografií za částku 850,- Kč.
 • 3) libovolný počet fotografií upravených do kreativních filtrů v ceně 30,- Kč/kus.

 • Doporučuji využít možnosti převést některé fotografie do kreativních filtrů. Ukázka se nachází ve spodní části stránky.


  DSC_4034

  Varianta v exteriéru – tato varianta je vhodná především v letních měsících. Po domluvě mohu zajet na Vaše oblíbené místo anebo Vás zavedu na vytipovaná místa v okolí. Jedna návštěva v tomto případě trvá cca 120 minut z důvodu přesunu na jiné místo. Můžete si vybrat z: Počet fotografií je cca 25 ks. Na výběr máte z:

 • 1) 15 fotografií + 10 z nich upravených do kreativních filtrů za částku 700,- Kč.
 • 2) 20 až 25 fotografií + 15 z nich upravených do kreativních filtrů za 1000,- Kč.
 • Ze zkušeností vím, že přírodu a slunce nelze nahradit jakýmkoli ateliérem.


  Doporučuji zvolit variantu 20-25 fotografií + 10 fotografií upravených do kreativních filtrů.


  DSC_7479

  Doba zpracování fotografií se odvíjí od počtu snímků. Obvykle do týdne, avšak jsem si vědoma toho, že například svatební fotografie jsou velmi žádané, proto se snažím tuto dobu co nejvíce zkrátit. Po předchozí domluvě se Vám samozřejmě budu snažit maximálně vyjít vstříc.

  Co znamená úprava do kreativních filtrů?

  Jedná se o úpravu spočívající ve zvýraznění hlavního objektu a úpravu barevného podání celé fotografie.

  Prosím porovnejte:


  Výběr fotografií pro převod do fotografických filtrů můžete nechat na uvážení fotografa nebo si fotografie pro úpravu vyberete dodatečně. Zda využijete nabídky převodu fotografií do fotografických filtrů je jen na Vás. Rozdíl vidíte sami… 🙂

  Jak se připravit na fotografování?

  Prosím věnujte těmto radám zvýšenou pozornost.